DZIEŃ OTWARTY W BLUE KRAKÓW - ZAPRASZAMY :)

Już 26 stycznia 2019:

* o godzinie 10.00 będziecie mogli zobaczyć jak wyglądają nasze zajęcia dla kierunku Technik Usług Kosmetycznych - specjalnie dla Was Pani Patrycja poprowadzi zajęcia otwarte i pokaże Wam jak prawidłowo wykonać stylizacje brwi i "naturalnie" podkreślić urodę ;)

* o godzinie 15.30 będziecie mogli poznać opiekuna naszej grupy na kierunku Technik Masażysta która startuje już w lutym :) Pani Monika wykona specjalnie dla Was pokazowy masaż klasyczny.

Nie przegapcie okazji. Przyjdźcie poznać nas oraz naszych Nauczycieli. Zobaczcie nasze sale oraz możliwości. Spędźcie z nami miło czas i sprawdźcie jaka panuje u nas atmosfera :)))))))

Ze względów organizacyjnych prosimy o rezerwacje miejsc pod numerem 791-422-004. Czekamy na Was :)))))

Bądź na bieżąco ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA