Obsługa kas fiskalnych z fakturowaniem

Jesteśmy elastyczni, organizujemy kursy na miarę Twoich potrzeb i możliwości.

Powiedz czego potrzebujesz, my zrobimy resztę.

OBSŁUGA KAS FISKALNYCH Z FAKTUROWANIEM

Kurs trwa 10 godzin dydaktycznych
Zajęcia odbywają się w tygodniu lub weekendy.

Profil uczestnika kursu

Kurs obsługa kas fiskalnych wraz z fakturowaniem przeznaczony jest w głównej mierze dla osób , które planują rozpoczęcie pracy na stanowisku handlowym. Wiedza, którą uzyska po zakończonym kursie pozwoli uczestnikowi nawet nie posiadającemu doświadczenia, stać się atrakcyjnym na rynku pracy. Może stanowić kartę przetargową podczas rekrutacji.

Indywidualne podejście

Zajęcia realizowane są w małych grupach, co pozwala trenerowi na bezpośredni kontakt z każdym  z uczestników. Wszelkie pytania pojawiające się w trakcie kursu rozwiązywane są na bieżąco, tak aby kursanci otrzymali podczas zajęć maksimum informacji, które będą im przydatne w dalszej karierze zawodowej.

Jakie umiejętności nabędzie uczestnik kursu?

Celem kursu jest zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie towaroznawstwa i obsługi kas fiskalnych. Kurs kasy fiskalne wraz z fakturowaniem przygotowuje naszych uczestników do sprawnej obsługi kasy fiskalnej. Uczestnicy zdobędą również podstawowe informację dotyczące prawa handlowego, zapoznają się z programem komputerowym do fakturowania.

Program kursu:

1. Elementy prawa
  2. Towaroznawstwo
  3. Dokumentacja handlowa i magazynowa
  4. Obsługa kas fiskalnych
  5. Ćwiczenia program do fakturowania, np. FPP firmy CDN/ Proste faktury
Po ukończeniu szkolenia wystawiamy zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Certyfikat ukończenia szkolenia zawodowego.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ

Bądź na bieżąco ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA