logo

Czesne 0 zł*

Dołącz do nas już teraz!

Wystarczy kliknąć w przycisk poniżej

Zapisz się

Nasze oddziały

Aktualności

2018-10-30 Katowice
Drodzy Słuchacze, zmieniamy godziny otwarcia naszego sekretariatu. Serdecznie zapraszamy do naszego biura od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00.
2018-10-23 Lublin
GOLDEN ROSE NOWYM PARTNEREM!!! Serdecznie zachęcamy do zapisu na kierunek Technik usług kosmetycznych lub wybór któregoś z  naszych krótkich kursów kosmetycznych, wizażu,stylizacji ,na którym będziecie mieli możliwość korzystać z produktów marki Golden Rose, naszego kolejnego partnera!!! Dodatkowo otrzymacie certyfikat, że zajęcia praktyczne były prowadzone w oparciu o markę Golden Rose!!! 
2018-10-14 Gdańsk
Dnia 14.10. odbędzie się wyjście kierunku Florysta na VI edycję Targów ślubnych na terenie Stary Maneż w Gdańsku Wrzeszczu. Wykładowca prowadzący zajęcia na terenie VIII Liceum Ogólnokształcącego zabierze chętnych ok. 13:00 do miejsca wydarzenia. Zapraszamy serdecznie wszystkich słuchaczy.Zapraszamy!Zespół BLUE Education
2018-10-03 Gdańsk
21. edycja Targów URODA rozpocznie się w iście oskarowym stylu - pokazem Red Carpet Glow z udziałem finalistek Mistrzostw Wizażu i Stylizacji. I od tej chwili dziać się już będzie non stop. Nauczyciel Grażyna Janowska spotka się ze wszystkimi chętnymi słuchaczami naszej szkoły na terenie Amberexpo przed południem o ok. 11-tej przed Głównym Wejściem .  Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą.  Zapraszamy!

Bądź na bieżąco ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Twój email został dodany do naszego newslettera