logo

O nas

Dołącz do nas już teraz!

Zapisz się

Wybierz szkołę

Nasze oddziały

BLUE Education to firma edukacyjna z tradycjami. Powstała w 2009 roku i jest aktualnie wiodącą organizacją edukacyjną działającą na terenie całej Polski. Od lat odnosi sukcesy w prowadzeniu szkół dla dorosłych, kursów i szkoleń. BLUE Education prowadzi ciągły nabór na ponad 100 zawodów i specjalności.

Prowadzimy aktualnie: szkoły policealne z uprawnieniami szkół publicznych, w tym kierunki medyczne, szkoły roczne zawodowe, licea i gimnazja dla dorosłych, placówki kształcenia ustawicznego, w ramach nich: kwalifikacyjne kursy zawodowe, kursy maturalne, językowe, szkolenia.

Odpowiadając na potrzeby naszych słuchaczy i kursantów, oraz zmieniający się rynek pracy proponujemy szeroki wybór zawodów, kwalifikacji, umiejętności.I głęboko wierzymy w to, że na naukę nigdy nie jest za późno. Otwartość, elastyczność i miła atmosfera wspierają u nas rozwój wszystkich, którzy chcą zdobyć zawód, przekwalifikować się, podnieść wykształcenie, poszerzyć swoje horyzonty, nabyć nowe umiejętności.

Stawiamy nacisk na praktyczną naukę dzięki czemu teoria może być już na etapie edukacji przećwiczona w praktyce. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów praktyków.

BLUE Education posiada pozytywne opinie odpowiednich Kuratorów Oświaty, odpowiednie wpisy w rejestrach szkół i placówek prowadzonych przez Urzędy Miast,  jest certyfikowanym, przez Okręgowe Komisje Egzaminacyjne, centrum  egzaminacyjnym, co potwierdza fakt, że posiadamy status ośrodka egzaminacyjnego uprawnionego do organizowania i przeprowadzania egzaminów zewnętrznych z kwalifikacji zawodowych, matur oraz egzaminów gimnazjalnych.

BLUE Education może organizować egzaminy państwowe oraz wydawać świadectwa i zaświadczenia na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej, które są honorowane przez wszystkie organy administracji państwowej oraz przedsiębiorców sektora prywatnego  w krajach Unii Europejskiej oraz innych, z którymi Polska ma podpisane umowy o uznawaniu wykształcenia.

Mamy swoje oddziały w największych miastach w Polsce, wszystkie mieszczą się  w ścisłym ich centrum i wszędzie profesjonalizm jest naszym atrybutem.  Naszą ambicją jest ciągły rozwój w zakresie oferowanych usług oraz geograficzny. Liczymy na udział naszych słuchaczy i kursantów w kształtowaniu kierunków i zakresów zmian. ZAPRASZAMY DO ZAPISU!

                                              

Bądź na bieżąco ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Twój email został dodany do naszego newslettera