logo

Strefa słuchacza oddziału Katowice

Dołącz do nas już teraz!

Zapisz się

Wybierz szkołę

Nasze oddziały

NASI PARTNERZY

Drodzy Słuchacze przedstawiamy Wam naszych partnerów: 1. 

Sweet Home Silesia by Magdalena Nowak


Zniżki dla Słuchaczy Blue Education: -5%, -10%


Naszą specjalnością są monodesery inspirowane francuskim cukiernictwem. Delikatny mus z owocową żelką dla przełamania smaku, podany na kruchym spodzie brownie lub spodzie migdałowym. Deser wykończony jest lustrzaną polewą glacage lub zamszem.

Wszystkie nasze ciasta i desery przygotowujemy od podstaw, nie korzystamy z półproduktów. Stawiamy na jakość, dlatego używamy tylko najlepszych składników, m.in. musy tworzymy z czekolady belgijskiej a owocowe żelki  na bazie naturalnych pektyn . Korzystamy z produktów sezonowych, dlatego nasza oferta zmienia się w zależności od pory roku.

O NAS

Magdalena Nowak- doświadczony cukiernik i kobieta z pasją, która podążając za trendami, rozwijała swoje zdolności pod okiem najlepszych cukierników w Polsce, w 2014 roku otworzyła w Tychach pracownię ciast artystycznych Sweet Home Silesia.

Dzięki składnikom najwyższej jakości, takimi jak belgijska czekolada, świeże owoce czy różnorodne, w pełni jadalne ozdoby oraz wielkiemu sercu, które Pani Magda wkłada w swoją pracę, jej wyroby odniosły sukces.

Zaopatrywała już kilka lokali na Śląsku, kiedy pojawiła się myśl o otwarciu własnej kawiarni.

Po miesiącach wytężonej pracy, wyremontowaniu i wyposażeniu lokalu, znalezieniu odpowiednich ludzi do współpracy, 6.12.2016 roku w Katowicach przy ulicy Moniuszki 3, pojawiliśmy się MY- Sweet Home Silesia- Kawiarnia J  by każdego dnia serwować Państwu wspaniałe ciasta i aromatyczną kawę. 


                                                                                       

2. Fotografia Czachura 


Zniżki dla Słuchaczy Blue Education: -5%


Zapraszamy na stronę: https://www.facebook.com/Fotografia-Czachura-401019167077675/

Bądź na bieżąco ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Twój email został dodany do naszego newslettera